Contact

Contact

Tickets
Kammenstraat 81
2000 Antwerpen
MA - VR 12.00 - 17.00 uur
+32 (0)3 292 36 80
tickets@amuz.be

vzw AMUZ [Festival van Vlaanderen-Antwerpen]
Kammenstraat 81
2000 Antwerpen
T: +32 (0)3 202 46 69
F: +32 (0)3 202 46 64
info@amuz.be

Medewerkers
Bart Demuyt: directie & artistieke leiding   
bart.demuyt@amuz.be | +32 (0)3 202 46 69

Veerle Braem: zakelijk directie
veerle.braem@amuz.be | +32 (0)3 202 46 63

Tine Clevers: eindredactie & ticketing
tine.clevers@amuz.be | +32 (0)3 292 36 80

Klaartje Heiremans: pers & communicatie
klaartje.heiremans@amuz.be | +32 (0)3 292 36 58

Robin Steins: assistentie programmering & educatie         
robin.steins@amuz.be | +32 (0)3 202 46 61

Frederic Delmotte: assistentie programmering en dramaturgie
frederic.delmotte@amuz.be | +32 (0)3 202 46 68

Mona Heyrman: directieassistentie & productie
mona.heyrman@amuz.be | +32 (0)3 202 46 67

Tine Hubrechts: administratie en boekhouding
tine.hubrechts@amuz.be +32 (0)3 292 36 85

Jan Tambuyser: productie & techniek
jan.tambuyser@amuz.be | +32 (0)3 202 46 66

Evelyne Van Mieghem: productie & zaalhuur
zaalhuur@amuz.be | +32 (0)3 292 36 84

Bart Tambuyser: techniek & gebouwbeheer    
bart.tambuyser@amuz.be | +32 (0)3 202 46 65

Koen Koninkx: foyer & ticketing
koen.koninkx@amuz.be | +32 (0)3 292 36 85

Raad van Bestuur & Algemene Vergadering
Philip Heylen (voorzitter), Michaël Scheck (ondervoorzitter), Axel De Schrijver, André Gantman, Geert Gravez, Mark Lambrechts, Luk Lemmens, Karel Moens, Luc Muylaert, Mieke Janssens, Ramsey Nasr, Reinder Pols, Dirk Renard, Dirk Rochtus, Steven Thielemans,  Herman Vanden Berghe, Axel Vandeputte.