EN • NL
Ticketshop

AMUZ-team

Bart Demuyt: directie & artistieke leiding
bart.demuyt@amuz.be | +32 (0)3 202 46 69

Veerle Braem: zakelijk directie
veerle.braem@amuz.be | +32 (0)3 202 46 63

Robin Steins: assistentie programmering & educatie
robin.steins@amuz.be | +32 (0)3 202 46 61

Frederic Delmotte: assistentie programmering & dramaturgie
frederic.delmotte@amuz.be | +32 (0)3 202 46 68

Greet Coenegrachts: communicatie
greet.coenegrachts@amuz.be | +32 (0)3 202 46 62

Julie Hendrickx: public relations
julie.hendrickx@amuz.be | +32 (0)3 36 58

Tine Clevers: eindredactie & ticketing
tine.clevers@amuz.be | +32 (0)3 292 36 80

Mona Heyrman: productieleiding
mona.heyrman@amuz.be | +32 (0)3 202 46 69

Tine Hubrechts: assistentie directie
tine.hubrechts@amuz.be | +32 (0)3 292 36 85

Jan Tambuyser: productie & techniek
jan.tambuyser@amuz.be | +32 (0)3 202 46 66

Evelyne Van Mieghem: productie & zaalhuur
zaalhuur@amuz.be | +32 (0)3 292 36 84

Bart Tambuyser: techniek & gebouwbeheer
bart.tambuyser@amuz.be | +32 (0)3 202 46 65

Koen Koninkx: foyer & ticketing
koen.koninkx@amuz.be | +32 (0)3 292 36 85